Влада Олевська домовляється про ремонт стадіону

  • strict warning: Non-static method view::load() should not be called statically in /home/olevsk/olevsk.com.ua/www/sites/all/modules/views/views.module on line 906.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter::options_validate() should be compatible with views_handler::options_validate($form, &$form_state) in /home/olevsk/olevsk.com.ua/www/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter.inc on line 607.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter::options_submit() should be compatible with views_handler::options_submit($form, &$form_state) in /home/olevsk/olevsk.com.ua/www/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter.inc on line 607.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter_boolean_operator::value_validate() should be compatible with views_handler_filter::value_validate($form, &$form_state) in /home/olevsk/olevsk.com.ua/www/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter_boolean_operator.inc on line 159.
  • strict warning: Non-static method view::load() should not be called statically in /home/olevsk/olevsk.com.ua/www/sites/all/modules/views/views.module on line 906.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_style_default::options() should be compatible with views_object::options() in /home/olevsk/olevsk.com.ua/www/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_style_default.inc on line 24.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_row::options_validate() should be compatible with views_plugin::options_validate(&$form, &$form_state) in /home/olevsk/olevsk.com.ua/www/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_row.inc on line 134.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_row::options_submit() should be compatible with views_plugin::options_submit(&$form, &$form_state) in /home/olevsk/olevsk.com.ua/www/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_row.inc on line 134.
  • strict warning: Non-static method view::load() should not be called statically in /home/olevsk/olevsk.com.ua/www/sites/all/modules/views/views.module on line 906.
  • strict warning: Declaration of image_attach_views_handler_field_attached_images::pre_render() should be compatible with views_handler_field::pre_render($values) in /home/olevsk/olevsk.com.ua/www/sites/all/modules/image/contrib/image_attach/image_attach_views_handler_field_attached_images.inc on line 111.
Версія для друку
xg8dqXeCvso.jpg

Проблема місцевого стадіону існує вже не перший день, місяць чи рік. Те, що стадіон знаходиться в жалюгідному стані, знають майже всі: непридатне поле для гри, поламані трибуни для глядачів, погане покриття бігової доріжки, вщент розбиті сходи, які розташовані при вході до спортивної споруди. Багато років велися перемови щодо приналежності стадіону до певної владної структури. Хто повинен бути господарем? Районна чи міська рада? Нині стадіон знаходиться на балансі спортивної школи. Здається, органи влади, нарешті, порозумілися, але виправити ситуацію на краще так і не вдалося до сих пір, так як на обслуговування стадіону потрібні чималі кошти.

Так, 14 березня голова РДА Василь Невмержицький, голова райради Віктор Троц, міський голова Олег Омельчук, заступник голови райради Олександр Ковальчук провели зустріч на Олевському стадіоні з головою федерації Олевського футболу Володимиром Гаврилюком, новопризначеним директором стадіону Володимиром Рабошем, директором ОСШБ Володимиром Попковим та керівником ДЮСШ Валірієм Шапордою. На зустріч також були запрошені депутат облради Олександр Ніколайчук, представники Олевського відділення поліції Михайло Брензович та Сергій Станко, деякі керівники підприємств та установ району та приватні підприємці: Валерій Повар, Микола Кравченко, Геннадій Шапіро та Володимир Халімончук.

Всі присутні добре розуміють, що необхідно приймати певні рішення для оновлення спортивної споруди, так як знаходитися в такому стані стадіон більше не може - це просто сором для усього району. Був наведений як приклад стадіон наших сусідів з Рокитного, які винайшли можливість і привели його до ладу. Володимир Гаврилюк сказав, що нещодавно відбувся конгрес федерації футболу України, де було зазначено, що з держбюджету будуть виділятися кошти на обласні федерації футболу, а звідти, за наявності проекту, і на районні, що дасть нам надію все-таки відродити даний об’єкт. 

Було відмічено, що нині за стадіоном закріплено 1,5 штатні одиниці, але було б непогано ввести ще одну людину в штат зі спеціальною освітою, яка розуміється на садівництві та газонокосінні (така людина є в районі). Присутні погодилися, що за полем необхідно доглядати професійно. Міський голова запропонував для початку зробити, що можна, власними силами: прибрати територію, вирубати кущі, відремонтувати трибуни, пофарбувати їх. Геннадій Шапіро запропонував кожному з присутніх підприємців взяти собі на роботу людину, яка б займалася саме стадіоном, якщо владні структури не можуть утримувати більше число працюючих.

Голова РДА зазначив, що для приведення порядку можна залучити людей з різних сфер задля доброго діла. Протилежну думку висловив Володимир Халімончук, котрий наголосив на тому, що кожен повинен виконувати свою справу, тому роботу з полем необхідно виконувати спеціалістам. Вони зможуть професійно впоратися зі своїми обов’язками. Запрошення фахівців взяв на себе Володимир Рабош. Вирішувалося питання ремонту сходинок. Було запропоновано звернутися до Кишинського гранкар’єра за допомогою.

Олександр Ніколайчук сказав, що якщо владні структури не можуть впоратися з поставленими цілями, то, може, краще віддати споруду в приватні руки. В такому випадку людина буде зацікавлена у відновлені стадіону. Окрім занедбаності стадіону, вражає і безвідповідальність людей, які руйнують трибуни, розбивають вікна та смітять. Але відмітив, що, нарешті, районна влада знайшла порозуміння з міською владою і навпаки, чого не було вже багато років, і тому сподівається, що все-таки спільно вдасться зробити гарну справу. Володимир Халімончук також звернув увагу на залучення до даної справи більшості приватних підприємців району, котрі змогли б допомогти. Адже все це робиться заради здоров’я наших дітей, молоді.

Так, план роботи є. Чекаємо результат.

За матеріалами газети "Зорі над Убортю"

Присоединяйтесь!