Владислав Рудік: Моя мета – здорові усміхнені пацієнти

  • strict warning: Non-static method view::load() should not be called statically in /home/olevsk/olevsk.com.ua/www/sites/all/modules/views/views.module on line 906.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter::options_validate() should be compatible with views_handler::options_validate($form, &$form_state) in /home/olevsk/olevsk.com.ua/www/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter.inc on line 607.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter::options_submit() should be compatible with views_handler::options_submit($form, &$form_state) in /home/olevsk/olevsk.com.ua/www/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter.inc on line 607.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter_boolean_operator::value_validate() should be compatible with views_handler_filter::value_validate($form, &$form_state) in /home/olevsk/olevsk.com.ua/www/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter_boolean_operator.inc on line 159.
  • strict warning: Non-static method view::load() should not be called statically in /home/olevsk/olevsk.com.ua/www/sites/all/modules/views/views.module on line 906.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_style_default::options() should be compatible with views_object::options() in /home/olevsk/olevsk.com.ua/www/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_style_default.inc on line 24.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_row::options_validate() should be compatible with views_plugin::options_validate(&$form, &$form_state) in /home/olevsk/olevsk.com.ua/www/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_row.inc on line 134.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_row::options_submit() should be compatible with views_plugin::options_submit(&$form, &$form_state) in /home/olevsk/olevsk.com.ua/www/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_row.inc on line 134.
  • strict warning: Non-static method view::load() should not be called statically in /home/olevsk/olevsk.com.ua/www/sites/all/modules/views/views.module on line 906.
  • strict warning: Declaration of image_attach_views_handler_field_attached_images::pre_render() should be compatible with views_handler_field::pre_render($values) in /home/olevsk/olevsk.com.ua/www/sites/all/modules/image/contrib/image_attach/image_attach_views_handler_field_attached_images.inc on line 111.
Версія для друку
8Jv8T6iPQNs.jpg

Наближаючись до центральної районної лікарні, переживаєш особливі емоції, розуміючи, що від рук лікарів, їхньої кваліфікації, вміння, досвіду залежить не лише здоров’я, а й життя людей. Кожен з нас сподівається потрапити на прийом до лікаря – фахівця своєї справи, який поставить правильний діагноз, надасть необхідну консультацію, призначить відповідне лікування. Приємно відзначити, що до когорти досвідчених лікарів нашого району за останні роки органічно вливаються кваліфіковані молоді кадри – в олевській лікарні на сьогодні працюють п’ятеро молодих лікарів. Серед них і лікар-травматолог Владислав Рудік.

«Гарний спеціаліст, до речі, днями успішно пройшов атестацію в Житомирі, отримав ІІ-гу категорію. Адміністрації ЦРЛ вдалося вирішити питання забезпечення його житлом, сподіваємося, що це стане для нього стимулом, щоб надовго залишитися працювати в Олевську»,– так розповів про перспективного лікаря головний лікар КУ «Олевська ЦРЛ» Павло Демкович.

«Владислав Рудік працює в лікарні близько шести років, прийшовши до нас після закінчення Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського. Окремо слід відзначити, що Владислав Олегович веде здоровий спосіб життя, чим подає приклад як своїм колегам, так і пацієнтам, серйозно займається бодібілдингом, відвідує тренажерний зал, регулярно бере участь у змаганнях на серйозному рівні: так на чемпіонаті України з бодібілдінгу в м. Хмельницькому посів ІІ місце. А ще він відповідальний, вимогливий лікар, любить свою роботу», – говорить заступник головного лікаря Жанна Павлюк.

«Приходять до нас молоді лікарі на роботу, але , на жаль, мало хто залишається, виїжджають. А Владислав залишився й успішно працює. В цьому йому допомагає й те, що він спортсмен, має системність у всьому. Відповідальний, дисциплінований, береться за все, що пропонуєш; старанний, професійно росте, чесний, з великою повагою ставиться до колег та пацієнтів. Опановує не тільки травматологію, але й адміністративну роботу, заміняє мене при потребі», – з гордістю розповідає про свого учня і колегу заступник головного лікаря з лікувальної роботи ЦРЛ Микола Третяков.

Журналіст газети "Незалежна" Ірина Кльоц поспілкувалася з ним особисто:

- Владиславе Олеговичу, Ви активно займаєтеся спортом, захоплюєтеся бодібілдингом, один з небагатьох в нашому районі. Це захоплення у вас з дитинства?

- Мені прищепив любов до спорту мій батько, він і зараз добре грає у волейбол. Спорт відіграє важливу роль у житті, адже він організовує, дає сили, потужні заряди енергії.

- Чому вибрали саме медицину?

- Медицину я вибрав зовсім невипадково, ще в школі мав бажання займатись цією справою, щоб бути здоровим і лікувати людей. А у травматологію прийшов на четвертому курсі, зрозумівши, що травми, переломи, вивихи, розтягнення й розриви – це галузь мого майбутнього медичного життя.

- Який основний напрямок Вашої практичної діяльності як лікаря?

- Травми кінцівок з дефектом кісток, сухожиль. Відновлення цілісності пошкоджених структур для відновлення даних сегментів кінцівок як органу, який може допомагати людині в житті і виконує звичні для конкретної людини функції. Маю багато пацієнтів.

- Розкажіть, будь ласка, про когось з них.

- Вони для мене усі є важливими. Це, насамперед, діти з важкими переломами тазу і інших кінцівок, вроджені захворювання опорно-рухового апарату, хворі із закритими розривами м’язів і сухожилків, переломи суглобів, багато того, що, на мою думку, необхідно вдосконалити, виправити. Приємно, коли я можу змінювати стан людини. От приходить до мене хворий із важким переломом, я лікую його деякий час і людина виходить з палати усміхненою, бо вже почувається краще. Саме це щодня надихає на роботу, бо бачу одразу результати своєї роботи й відчуваю, що моя праця недаремна – це надзвичайно приємно. І взагалі, моя мета – це здорові, усміхнені пацієнти.

- Які, на Вашу думку, існують проблеми в сучасній медицині?

- Проблеми існують такі ж як і усюди. Спостерігається очевидна нестача коштів для фінансування медицини. Кожен медик у своїй щоденній професійній діяльності дотримується якогось важливого принципу, і я - не виняток. Для мене головне кредо – допомагати людям. Проте, незважаючи на недостатність коштів, намагаємось прикладати максимум зусиль для того, щоб надання якісних медичних послуг не зменшилось. А для цього не тільки потрібно володіти медичними знаннями, але і вміти їх використовувати на практиці.

- Що, на Вашу думку, включає в себе поняття «хороший лікар»?

- Це лікар з належною медичною та загальною освітою. Це обов’язково повинна бути людина-ерудит, яка може поспілкуватися з пацієнтом на різні теми. Щодо медицини – її він повинен знати глибоко, саме галузь тої медицини, якою він займається.

- Владиславе Олеговичу, які маєте плани, мрії?

- Головна мрія – щоб закінчилась війна! І щоб нашою країною керували чесні і безкорисливі люди, справжні державники.

Ось так натхненно працюють молоді спеціалісти в олевській лікарні, які за свій, ще досить короткий термін роботи, вже вилікували сотні людей і надалі продовжують щоденно зцілювати хворих, повертаючи їх до повноцінного життя.

Присоединяйтесь!