Переможці конкурсу Людина року

  • strict warning: Non-static method view::load() should not be called statically in /home/olevsk/olevsk.com.ua/www/sites/all/modules/views/views.module on line 906.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter::options_validate() should be compatible with views_handler::options_validate($form, &$form_state) in /home/olevsk/olevsk.com.ua/www/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter.inc on line 607.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter::options_submit() should be compatible with views_handler::options_submit($form, &$form_state) in /home/olevsk/olevsk.com.ua/www/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter.inc on line 607.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter_boolean_operator::value_validate() should be compatible with views_handler_filter::value_validate($form, &$form_state) in /home/olevsk/olevsk.com.ua/www/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter_boolean_operator.inc on line 159.
  • strict warning: Non-static method view::load() should not be called statically in /home/olevsk/olevsk.com.ua/www/sites/all/modules/views/views.module on line 906.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_style_default::options() should be compatible with views_object::options() in /home/olevsk/olevsk.com.ua/www/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_style_default.inc on line 24.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_row::options_validate() should be compatible with views_plugin::options_validate(&$form, &$form_state) in /home/olevsk/olevsk.com.ua/www/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_row.inc on line 134.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_row::options_submit() should be compatible with views_plugin::options_submit(&$form, &$form_state) in /home/olevsk/olevsk.com.ua/www/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_row.inc on line 134.
  • strict warning: Non-static method view::load() should not be called statically in /home/olevsk/olevsk.com.ua/www/sites/all/modules/views/views.module on line 906.
  • strict warning: Declaration of image_attach_views_handler_field_attached_images::pre_render() should be compatible with views_handler_field::pre_render($values) in /home/olevsk/olevsk.com.ua/www/sites/all/modules/image/contrib/image_attach/image_attach_views_handler_field_attached_images.inc on line 111.
Версія для друку
IMG_8028.jpg

На оголошений раніше конкурс "Людина року" було надіслано подання на 24 кандидатів. Комісія визначила 14 переможців у різних номінаціях.

У номінації «Лідер року» кращою визнана головний лікар Олевського Центру первинної медико-санітарної допомоги Орлицька Людмила Володимирівна.

У номінації «Громадський діяч року» переможцем стала Біленець Наталія Іванівна, секретар Олевської міської ради. З головної сцени міста наголосили: "Наталія Іванівна відмінно організовує та забезпечує високі результати роботи. Мислить творчо, постійно прямує до пошуку сміливих, оригінальних, нестандартних рішень. Вимоглива до себе та підлеглих, є прикладом сучасного відповідального керівника".

У номінації «Вчинок» нагородили Ковальчука Валерія Михайловича, який врятував на воді чотирирічного хлопчика та надав йому первинну долікарську медичну допомогу. Нагороду за Валерія отримала його донька Валерія.


У номінації «Ініціатива» переможцем стала Заруба Тамара Валентинівна. На її рахунку багато добрих починань на користь міста. Вона ініціатор та організатор креативних іміджевих заходів у своєму навчальному закладі та вміло залучає до активної громадської діяльності учнівську молодь.

Переможцем у номінації «Працівник охорони здоров’я» стала Мухаровська Любов Федорівна, лікар-анестезіолог, завідуюча реанімаційним відділенням Олевської центральної районної лікарні, на рахунку якої сотні врятованих людських життів.

Переможцем у номінації «Працівник освіти року» стала вчитель початкових класів Олевської гімназії Котвицька Альона Вікторівна, яка відзначається високим професіоналізмом та результатами роботи. У 2016 році троє учнів Альони Вікторівни посіли перші місця на олімпіаді для молодших школярів, проте поки що тільки на міській.

У номінації «Діяч культури року» переможцем визнана Васильчук Людмила Анатоліївна, завідувач відділом обслуговування центральної районної бібліотеки, сумлінний працівник, активна учасниця громадського життя міста.

У номінації «Працівник сфери обслуговування року» переможцем стала Суднач Надія Петрівна – директор ТОВ «Олевський ОРС».


За поданням виконкому міської ради кращим у номінації « Працівник житлово-комунального господарства» став Гусєв Микола Андрійович, за бездоганне виконання своїх службових обов’язків та сумлінну працю.

За поданням профспілки працівників освіти Олевського району кращим у номінації «Працівник фізичної культури та спорту» року став Попович Віталій Володимирович. Активний громадський діяч. На громадських засадах створив дитячу футбольну команду, яка бере участь та перемагає в обласних та Всеукраїнських змаганнях. Нагороду за нього отримала його дружина Галина.

У номінації «Меценат року» переможцем визнано керівника громадської організації «Щит Полісся» Гарбовського Валерія Михайловича.

Кращим у номінації «Підприємець року» став Лисицький Сергій Іванович за активну участь у розбудові міста.

«Учнем року» став Савченко Олександр – учень 6 класу Олевської гімназії. У цьому році здобув І місце в районній олімпіаді з інформатики за програмою 9 класу, а в області з цього ж предмету отримав ІІІ місце серед дев’ятикласників.

Першою у номінації «Спортсмен року» стала Вальчук Ілона. Дівчинка навчається лише у 4 класі Олевської школи № 2, але вже неодноразово перемагала у змаганнях зі спортивної боротьби.

Не забули і про інших претендентів на звання. Грамотами та грошовими преміям відзначили інших 14 учасників конкурсу. Голова фонду Рідне Полісся В’ячеслав Іванович Стасюквід імені народного депутата України Дзюблика Павла Володимировича нагородив Дробуш Людмилу Іванівну – вихователя дитсадка № 2 «Малятко», Бабич Раїсу Федорівну – директора Олевської загальноосвітньої школи № 3, Казюк Світлану Миколаївну – завідуючу амбулаторно-поліклінічною службою Центру первинної медико-санітарної допомоги, Гаврилюка Володимира Григоровича – голову районної федерації футболу та Павленко Аліну – ученицю 10 класу Олевської гімназії – переможця трьох обласних предметних олімпіад 2016 року.

Депутат Житомирської обласної ради Озерчук Андрій Миколайович нагородив Іваненка Анатолія Макаровича, ветерана Другої світової війни і праці, Рябого Євгенія Миколайовича – директора Олевської гімназії, Лося Андрія Петровича – приватного підприємця – постійного спонсора спортивних заходів у місті та районі, заступника голови федерації футболу та Покальчука Юрія Костянтиновича – спортсмена-ветерана, переможця та призера міжнародних, всеукраїнських, обласних та районних турнірів з шахів та шашок.

Згідно Положення про міський конкурс «Людина року», короткі біографічні дані з фотографією буде передано до Районного народного краєзнавчого музею. Вітаємо всіх з нагородами та бажаємо й надалі працювати на благо Олевська.

Присоединяйтесь!