Відпочинок під покровом Свято-Миколаївського храму

  • strict warning: Non-static method view::load() should not be called statically in /home/olevsk/olevsk.com.ua/www/sites/all/modules/views/views.module on line 906.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter::options_validate() should be compatible with views_handler::options_validate($form, &$form_state) in /home/olevsk/olevsk.com.ua/www/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter.inc on line 607.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter::options_submit() should be compatible with views_handler::options_submit($form, &$form_state) in /home/olevsk/olevsk.com.ua/www/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter.inc on line 607.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter_boolean_operator::value_validate() should be compatible with views_handler_filter::value_validate($form, &$form_state) in /home/olevsk/olevsk.com.ua/www/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter_boolean_operator.inc on line 159.
  • strict warning: Non-static method view::load() should not be called statically in /home/olevsk/olevsk.com.ua/www/sites/all/modules/views/views.module on line 906.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_style_default::options() should be compatible with views_object::options() in /home/olevsk/olevsk.com.ua/www/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_style_default.inc on line 24.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_row::options_validate() should be compatible with views_plugin::options_validate(&$form, &$form_state) in /home/olevsk/olevsk.com.ua/www/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_row.inc on line 134.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_row::options_submit() should be compatible with views_plugin::options_submit(&$form, &$form_state) in /home/olevsk/olevsk.com.ua/www/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_row.inc on line 134.
  • strict warning: Non-static method view::load() should not be called statically in /home/olevsk/olevsk.com.ua/www/sites/all/modules/views/views.module on line 906.
  • strict warning: Declaration of image_attach_views_handler_field_attached_images::pre_render() should be compatible with views_handler_field::pre_render($values) in /home/olevsk/olevsk.com.ua/www/sites/all/modules/image/contrib/image_attach/image_attach_views_handler_field_attached_images.inc on line 111.
Версія для друку
IMG_20160624_211127_HDR.jpg

Літній відпочинок - мрія і дорослих, і дітей. Організували його для всіх бажаючих у православному літньому таборі при Свято-Миколаїв-ському храмі, настоятель отець Сергій та матушка Зінаїда. Вони намагалися зробити все, щоб тижневий фізичний відпочинок поєднався з духовним. Участь в організації роботи взяли також педагоги та батьки. Отець Сергій навчав хлопчиків паламарських навичок, а матушка Зінаїда з дівчатками готувала смачну випічку, якою частували всіх.

Дуже цікавою виявилася паломницька поїздка до міста Київ. Там діти з батьками поклонилися святиням Києво-Печерської лаври, відвідали Свято-Покровський монастир в Голосієво, де знаходиться усипальниця матушки Аліпії.

Пізнавальним для дітей було відвідування музею Природи. Екскурсію ним провела вчителька Олевської гімназії Л.П. Рубанська. Вона цікаво розповіла дітям про різні експонати музею, про походження рослинного та тваринного світу.

Продовженням відпочинку стала поїздка в село Білокоровичі до цілющого джерела. Прибулі мали змогу напитися та взяти цілющої води й зануритися в спеціально обладнаній купальні. Дорогою додому заїхали до місця відпочинку «Лісовичок», де дорослі й діти розважалися на лоні природи. Крім цього, в таборі були організовані заняття художнього ліплення під керівництвом Н.В. Коломієць, а О.М. Бичинська навчала дітей виготовляти аплікації з кольорового паперу. Вчителі А.В. Козловець та Л.П. Рубанська провели заняття з флористики.

Було дітям цікаво і в парку ім. Гагаріна, де вчитель Ф.Ф. Рубанський за допомогою вихователів В.В. Зінкевич та Т.О. Нестерук навчали дітей орієнтуватися за місцевими ознаками та компасом. У вечірній час діти спостерігали за зоряним небом у телескоп, який надав Т.А. Козловець.

Майже щодня організовувались ігри у футбол, волейбол, спортивні змагання, спостереження за зірками та планетами у телескоп. Постійно вихованці мали змогу співати разом з дитячим хором під керівництвом Т.О. Нестерук. Діти на свіжому повітрі смакували обідами та вечерями, які готували для них батьки.

Отож, усі вихованці православного храму разом з батьками дякують отцю Сергію, матушці Зінаїді, педагогам за чудовий відпочинок, за безліч отриманих вражень.

За інформацією газети Зорі над Убортю

Л.І.Шимко, Л.П.Рубанська

 

Присоединяйтесь!