Нацгвардійці зустрілись з школярами та жителями олевська

  • strict warning: Non-static method view::load() should not be called statically in /home/olevsk/olevsk.com.ua/www/sites/all/modules/views/views.module on line 906.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter::options_validate() should be compatible with views_handler::options_validate($form, &$form_state) in /home/olevsk/olevsk.com.ua/www/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter.inc on line 607.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter::options_submit() should be compatible with views_handler::options_submit($form, &$form_state) in /home/olevsk/olevsk.com.ua/www/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter.inc on line 607.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter_boolean_operator::value_validate() should be compatible with views_handler_filter::value_validate($form, &$form_state) in /home/olevsk/olevsk.com.ua/www/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter_boolean_operator.inc on line 159.
  • strict warning: Non-static method view::load() should not be called statically in /home/olevsk/olevsk.com.ua/www/sites/all/modules/views/views.module on line 906.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_style_default::options() should be compatible with views_object::options() in /home/olevsk/olevsk.com.ua/www/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_style_default.inc on line 24.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_row::options_validate() should be compatible with views_plugin::options_validate(&$form, &$form_state) in /home/olevsk/olevsk.com.ua/www/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_row.inc on line 134.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_row::options_submit() should be compatible with views_plugin::options_submit(&$form, &$form_state) in /home/olevsk/olevsk.com.ua/www/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_row.inc on line 134.
  • strict warning: Non-static method view::load() should not be called statically in /home/olevsk/olevsk.com.ua/www/sites/all/modules/views/views.module on line 906.
  • strict warning: Declaration of image_attach_views_handler_field_attached_images::pre_render() should be compatible with views_handler_field::pre_render($values) in /home/olevsk/olevsk.com.ua/www/sites/all/modules/image/contrib/image_attach/image_attach_views_handler_field_attached_images.inc on line 111.
Версія для друку
g7.jpg

Військовослужбовці Північного ОТО Національної гвардії України завітали у гості до школярів Олевської загальноосвітньої школи №3 та на центральну площу міста.

Військові розповіли дітям про життя та побут військової служби у лавах Нацгвардії і продемонстрували відеоролик про сучасне військове формування. Гвардійці приїхали не просто з лекціями, а ще показали унікальну техніку в роботі та продемонстрували всі її можливості.

Підліткам було цікаво все. Вони охоче фотографувалися на фоні військового агітаційного автомобіля, роздивлялися його ззовні та зсередини. Діти мали змогу побачили модель бійця Нацгвардії. Звісно, хлопці скористались можливістю приміряти військову екіпіровку. Вони одягали каски і бронежилети та спробували виконати в них фізичні вправи.

Директор Олевської загальноосвітньої школи №3 Раїса Бабич вважає дуже корисними такі зустрічі дітей з військовими для підвищення патріотичних настроїв серед молоді. «Такі зустрічі просто необхідні в ці часи. Це також важлива інформація для тих, хто буде вступати в лави Нацгвардії, можливо, хтось замислиться і обере собі таку професію. Принаймні, якщо спочатку деякі учні йшли на цю зустріч неохоче, то вже потім їх не можна було відірвати від техніки і відправити на уроки», - розповіла вона.

За словами директора школи, з військовими зустрічались школярі 9, 10 та 11-х класів. Олевським школярам дуже сподобалась ця зустріч, адже вперше мали можливість безпосередньо поспілкуватися з військовиками та приміряти військові обладунки. Керівництво навчального закладу сподівається і на подальшу плідну співпрацю із Нацгвардією.

Також на центральній площі міста, біля будівлі РДА, офіцери та військовослужбовці за контрактом роздали буклети з інформацією щодо особливостей служби в НГУ, терміну контракту, заробітної платні тощо. Перехожим демонстрували патріотичні фільми за участі нацгвардійців. 

ВІК Північного ОТО НГУ, фото та відео Романа Герасіменка

Присоединяйтесь!