Звернення на сесіях місцевої влади та відповіді на попередні

  • strict warning: Non-static method view::load() should not be called statically in /home/olevsk/olevsk.com.ua/www/sites/all/modules/views/views.module on line 906.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter::options_validate() should be compatible with views_handler::options_validate($form, &$form_state) in /home/olevsk/olevsk.com.ua/www/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter.inc on line 607.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter::options_submit() should be compatible with views_handler::options_submit($form, &$form_state) in /home/olevsk/olevsk.com.ua/www/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter.inc on line 607.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter_boolean_operator::value_validate() should be compatible with views_handler_filter::value_validate($form, &$form_state) in /home/olevsk/olevsk.com.ua/www/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter_boolean_operator.inc on line 159.
  • strict warning: Non-static method view::load() should not be called statically in /home/olevsk/olevsk.com.ua/www/sites/all/modules/views/views.module on line 906.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_style_default::options() should be compatible with views_object::options() in /home/olevsk/olevsk.com.ua/www/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_style_default.inc on line 24.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_row::options_validate() should be compatible with views_plugin::options_validate(&$form, &$form_state) in /home/olevsk/olevsk.com.ua/www/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_row.inc on line 134.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_row::options_submit() should be compatible with views_plugin::options_submit(&$form, &$form_state) in /home/olevsk/olevsk.com.ua/www/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_row.inc on line 134.
  • strict warning: Non-static method view::load() should not be called statically in /home/olevsk/olevsk.com.ua/www/sites/all/modules/views/views.module on line 906.
  • strict warning: Declaration of image_attach_views_handler_field_attached_images::pre_render() should be compatible with views_handler_field::pre_render($values) in /home/olevsk/olevsk.com.ua/www/sites/all/modules/image/contrib/image_attach/image_attach_views_handler_field_attached_images.inc on line 111.
Версія для друку
IMG_6936.JPG

На минулому тижні відбулося дві сесії: Олевської ОТГ та районної ради. На них було розглянуто два звернення до ОТГ, заслухали звернення районної ради до Верховної Ради України та почули відповіді на попередні звернення.

Громадські організації Олевщини звернулися до ОТГ з пропозицією використати приміщення, в якому знаходився Відділ землеупорядкування по вул. Чкалова, 14, під реабілітаційний центр для воїнів, які перебували в зоні АТО та воїнів-афганців.

«Це звернення ми беремо до уваги і далі будемо вивчати можливість передачі в оренду даного приміщення», - прокоментував голова ОТГ Омельчук О.В.

Наступне звернення надійшло від депутата ОТГ Шапорди В.І. та всієї депутатської групи Радикальної партії. Він закликав звернутись до Президента України з вимогою скасувати рішення НКРЕКП про встановлення щомісячної абонентської плати за підключення до системи газопостачання. Аналогічне звернення раніше надіслали депутати Батьківщини.

На сесії районної ради депутати звернулись до Верховної Ради України з наполяганням на негайне ухвалення закону України про місцеві референдуми. «Конституцією України гарантується і закріплюється право громадян на участь у місцевому самоврядуванні шляхом об’єднання в територіальні громади для самостійного вирішення питань місцевого значення. Ряд чинних законодавчих норм передбачає саме проведення референдуму у вирішенні певних питань, зокрема, закони України «Про місцеве самоврядування України» та «Добровільне об’єднання територіальних громад». Прийняття Закону про місцевий референдум має законодавчо врегулювати реалізацію необмеженого права українського народу на місцеве самоврядування», - йдеться у зверненні.

Близнюченко В.П. прокоментував: «Ми добровільно обєднались у обєднану громаду шляхом громадського обговорення. На сьогодні назріло питання все-таки мати цей Закон про референдум». За це проголосувало більшість депутатів.


Також на сесії районної ради були зачитані відповіді на попередньо надіслані звернення.

На звернення стосовно відміни деяких державних свят прийшла відповідь, що на даний момент на сайті розміщений проект закону та йде громадське обговорення.

На сьогодні в силі залишається пропозиція про скасування 8 березня та 1, 2 травня. І планують відмінити вихідний понеділок, якщо свято припало на суботу чи неділю, за виключенням Різдва.

На звернення щодо застосування системи електронних закупівель і встановлення допорогових цін відповіли, що не вважають за доцільне відміняти спільне розпорядження голови адміністрації та голови обласної ради. Депутати просили припинити дію розпорядження про встановлення суми 3 000 грн при проведені електронних закупівель.

На звернення щодо загострення криміногенної ситуації в Олевському районі, пов’язаних з нелегальним видобутком бурштину, до Національної поліції відповіли, що суттєво збільшили кількість працівників поліції, задіяних в оперативно-профілактичних відпрацюваннях.


Для детальної інформації – переглядайте відео:


Присоединяйтесь!