«Батьківщина» отримала беззаперечну перемогу на виборах до ОТГ

  • strict warning: Non-static method view::load() should not be called statically in /home/olevsk/olevsk.com.ua/www/sites/all/modules/views/views.module on line 906.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter::options_validate() should be compatible with views_handler::options_validate($form, &$form_state) in /home/olevsk/olevsk.com.ua/www/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter.inc on line 607.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter::options_submit() should be compatible with views_handler::options_submit($form, &$form_state) in /home/olevsk/olevsk.com.ua/www/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter.inc on line 607.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter_boolean_operator::value_validate() should be compatible with views_handler_filter::value_validate($form, &$form_state) in /home/olevsk/olevsk.com.ua/www/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter_boolean_operator.inc on line 159.
  • strict warning: Non-static method view::load() should not be called statically in /home/olevsk/olevsk.com.ua/www/sites/all/modules/views/views.module on line 906.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_style_default::options() should be compatible with views_object::options() in /home/olevsk/olevsk.com.ua/www/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_style_default.inc on line 24.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_row::options_validate() should be compatible with views_plugin::options_validate(&$form, &$form_state) in /home/olevsk/olevsk.com.ua/www/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_row.inc on line 134.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_row::options_submit() should be compatible with views_plugin::options_submit(&$form, &$form_state) in /home/olevsk/olevsk.com.ua/www/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_row.inc on line 134.
  • strict warning: Non-static method view::load() should not be called statically in /home/olevsk/olevsk.com.ua/www/sites/all/modules/views/views.module on line 906.
  • strict warning: Declaration of image_attach_views_handler_field_attached_images::pre_render() should be compatible with views_handler_field::pre_render($values) in /home/olevsk/olevsk.com.ua/www/sites/all/modules/image/contrib/image_attach/image_attach_views_handler_field_attached_images.inc on line 111.
Версія для друку
labunska_4.jpg

Партія «Батьківщина» зайняла абсолютне перше місце на виборах до 47 об’єднаних територіальних громад, які відбулися 30 квітня

30 квітня відбулися вибори до об'єднаних територіальних громад, активну участь в яких взяла політична партія ВО «Батьківщина», яка висувала своїх кандидатів у кожній з 47 територіальних громад. Про підсумки виборів та плани на майбутнє розповіла журналістам голова Житомирської обласної організації ВО «Батьківщина» Анжеліка Лабунська під час прес-конференції, що відбулася 10 травня. Під час спілкування з представниками ЗМІ були підняті гострі проблеми, зокрема – стосовно заборони рішенням суду проведення Всеукраїнського референдуму щодо продажу землі сільськогосподарського призначення.

На початку прес-конференції Анжеліка Лабунська заявила про беззаперечну перемогу політичної партії ВО «Батьківщина» на виборах до об'єднаних територіальних громад, де кандидати від партії «Батьківщина» отримали 24.1% голосів виборців. Це свідчить про небачену раніше підтримку виборців на місцях. На другому місці – Блок Петра Порошенка «Солідарність» (15%), на третьому – Аграрна партія (9.9%). Четверте місце здобув «Укроп» (9.3%), п'яте – «Наш край» (9%).

Голова Житомирської обласної організації ВО «Батьківщина» Анжеліка Лабунська зазначила, що зараз перед кандидатами від ВО «Батьківщини», які перемогли у виборах до ОТГ, стоїть надзвичайно важливе завдання: не дати скоротити ні освітню, ні культурну мережу та зберегти у повному обсязі мережу охорони здоров'я. «Ми зробимо все, щоб захистити сільськогосподарську землю від розбазарювання. Ми зробимо все для того, щоб громада чесно працювала для всіх своїх мешканців і для України», - наголосила Анжеліка Лабунська.

Зі слів Анжеліки Лабунської, «Батьківщина» брала участь у виборах до ОТГ тільки для того, щоб не допустити скорочення поселенської сільської мережі, щоб захистити малі села, не дати розікрасти українську землю. Створюючи об'єднані громади, олігархічні клани, наближені до Президента України, намагаються за їх допомогою заволодіти українською землею. Саме тому ці вибори велися нашими опонентами дуже брудно. Вони не зупинялися ні перед чим: ні перед погрозами, ні перед підкупом, ні перед залякуванням. Однак ніхто з наших кандидатів не зламався – усі йшли до кінця, розуміючи, яка відповідальність лежить на них перед українським народом, бо якщо вони не зупинять олігархів – цього не зробить ніхто.

Голова Житомирської обласної організації ВО «Батьківщина» додала, що вона є досвідченим політиком, однак настільки брудних виборів не пам’ятає з часів Януковича. Адже Президент України Петро Порошенко задіяв увесь свій адміністративний ресурс, який під час виборів працював виключно на поразку «Батьківщини», намагаючись дискредитувати партію та її кандидатів. 

Окрім результатів виборів до об'єднаних територіальних громад, журналістів цікавило питання проведення Всеукраїнського референдуму з заборони продажу сільськогосподарської землі, підготовку до проведення якого розпочала ВО «Батьківщина» разом з Всеукраїнською Асоціацією фермерів.

Анжеліка Лабунська повідомила, що виконуючи злочинний наказ Порошенка, Окружний адміністративний суд міста Києва ухвалив рішення, яке забороняє українцям висловитися на референдумі щодо продажу землі, позбавивши таким чином людей права голосу, гарантованого Конституцією. За її словами, усі необхідні документи було оформлено належним чином та подано до ЦВК, тож законних підстав для відмови у проведенні референдуму не було. Разом з тим зараз «Батьківщина» розпочинає масштабний збір підписів проти продажу сільськогосподарської землі в Україні, і це стане своєрідним волевиявленням громадян.

Анжеліка Лабунська відзначила, що лідер партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко готова взяти на себе відповідальність по збереженню української державності та підняти народ на боротьбу з мафією, яка хоче забрати в українців їх землю. Вона закликала людей не вірити тому, що показують по телевізору, так як влада розпочала інформаційну кампанію за продаж сільськогосподарської землі, намагаючись промити людям «мізки». Саме тому рішення суду про заборону Всеукраїнського референдуму не зупинить ВО «Батьківщина» у боротьбі за збереження української землі у власності народу, адже планується розпочати широкомасштабний збір підписів по усій країні, під час якого буде зібрано не 3 млн. підписів, а 10-15 млн. особистих підписів громадян з усіма даними, щоб показати президенту, уряду, їхній продажній більшості в парламенті, що люди не хочуть продажу землі.

«Сьогодні землі сільськогосподарського призначення займають 72% від усієї території України, тож продати землю означає фактично продати Україну, – заявила Анжеліка Лабунська. – Ні Уряд, ні Верховна рада, ні навіть Президент України не мають жодного морального права цього робити, поки на Сході проливають кров наші солдати, обороняючи українську землю, поки в державі не будуть створені фермерські господарства, поки країна не почне правильно обробляти свою землю та переробляти сільгосппродукцію, продаючи на експорт готову продукцію, а не сировину».

«На жаль, зараз влада з усіх сил намагається узаконити продаж сільськогосподарської землі, «протягнувши» у парламенті відповідний законопроект, відстоюючи інтереси земельної мафії, тож завдання усіх свідомих українців – перешкодити їм у цьому. Адже допустити ухвалення закону про продаж сільськогосподарської землі фактично означає забрати в України найбільший, найвагоміший ресурс нашого з Вами відродження та становлення», - впевнена голова Житомирської обласної організації ВО «Батьківщина» Анжеліка Лабунська

Прес-служба Житомирської обласної партійної організації ВО «Батьківщина»

Присоединяйтесь!