Голова ОТГ Олег Омельчук вітає з Днем міста

  • strict warning: Non-static method view::load() should not be called statically in /home/olevsk/olevsk.com.ua/www/sites/all/modules/views/views.module on line 906.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter::options_validate() should be compatible with views_handler::options_validate($form, &$form_state) in /home/olevsk/olevsk.com.ua/www/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter.inc on line 607.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter::options_submit() should be compatible with views_handler::options_submit($form, &$form_state) in /home/olevsk/olevsk.com.ua/www/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter.inc on line 607.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter_boolean_operator::value_validate() should be compatible with views_handler_filter::value_validate($form, &$form_state) in /home/olevsk/olevsk.com.ua/www/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter_boolean_operator.inc on line 159.
  • strict warning: Non-static method view::load() should not be called statically in /home/olevsk/olevsk.com.ua/www/sites/all/modules/views/views.module on line 906.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_style_default::options() should be compatible with views_object::options() in /home/olevsk/olevsk.com.ua/www/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_style_default.inc on line 24.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_row::options_validate() should be compatible with views_plugin::options_validate(&$form, &$form_state) in /home/olevsk/olevsk.com.ua/www/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_row.inc on line 134.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_row::options_submit() should be compatible with views_plugin::options_submit(&$form, &$form_state) in /home/olevsk/olevsk.com.ua/www/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_row.inc on line 134.
  • strict warning: Non-static method view::load() should not be called statically in /home/olevsk/olevsk.com.ua/www/sites/all/modules/views/views.module on line 906.
  • strict warning: Declaration of image_attach_views_handler_field_attached_images::pre_render() should be compatible with views_handler_field::pre_render($values) in /home/olevsk/olevsk.com.ua/www/sites/all/modules/image/contrib/image_attach/image_attach_views_handler_field_attached_images.inc on line 111.
Версія для друку
DSC_0225.jpg

У житті кожного з нас буває багато свят як особистих, так і державних. Але є свята, які займають окреме місце в наших серцях. І одним з таких є День народження Олевська. Це свято всіх, хто тут народився і виріс, хто приїхав колись, щоб залишитися в ньому назавжди, кого з цим містом звела доля, хто тут працює і відпочиває або просто гостює.

Цього року нашому древньому Олевську виповнюється 1305 років. Ми, олевчани з древлянського коріння. Наші предки залишили нам силу, терпіння, мудрість, чудові звичаї та обряди, які живуть ще й дотепер. Прапрадіди-олешани залишили нам щедру землю, яку нам необхідно берегти і зробити все для того, щоб ми, наші діти і онуки могли тут щасливо жити.

Олевську пощастило, що його історія не загубилась у віках, вона продовжується добрими справами його людей – працьовитих та щирих. Усі досягнення, якими багате наше місто складаються з щоденної праці, знань і талантів його жителів, то ж я дякую кожному з вас за всі добрі справи, вчинки та починання задля рідного міста.

Разом з вами радію і я його успіхам, переймаюся його проблемами і щиро вірю, що попри усі негаразди ми зможемо зробити Олевськ, а віднедавна об’єднану громаду процвітаючою.

Нехай наше славне місто росте і процвітає, щастя та добробут живуть на кожній вулиці, у кожному домі, у кожній родині, поєднуючи всіх нас у згуртовану та небайдужу громаду! Зичу всього найкращого рідному місту, нашій незалежній Україні та кожному з вас, шановні олевчани і гості міста.

З найкращими побажаннями міський голова Олег Омельчук


Присоединяйтесь!