Юлія Тимошенко з робочим візитом відвідала Житомирщину. Відео

  • strict warning: Non-static method view::load() should not be called statically in /home/olevsk/olevsk.com.ua/www/sites/all/modules/views/views.module on line 906.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter::options_validate() should be compatible with views_handler::options_validate($form, &$form_state) in /home/olevsk/olevsk.com.ua/www/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter.inc on line 607.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter::options_submit() should be compatible with views_handler::options_submit($form, &$form_state) in /home/olevsk/olevsk.com.ua/www/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter.inc on line 607.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter_boolean_operator::value_validate() should be compatible with views_handler_filter::value_validate($form, &$form_state) in /home/olevsk/olevsk.com.ua/www/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter_boolean_operator.inc on line 159.
  • strict warning: Non-static method view::load() should not be called statically in /home/olevsk/olevsk.com.ua/www/sites/all/modules/views/views.module on line 906.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_style_default::options() should be compatible with views_object::options() in /home/olevsk/olevsk.com.ua/www/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_style_default.inc on line 24.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_row::options_validate() should be compatible with views_plugin::options_validate(&$form, &$form_state) in /home/olevsk/olevsk.com.ua/www/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_row.inc on line 134.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_row::options_submit() should be compatible with views_plugin::options_submit(&$form, &$form_state) in /home/olevsk/olevsk.com.ua/www/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_row.inc on line 134.
  • strict warning: Non-static method view::load() should not be called statically in /home/olevsk/olevsk.com.ua/www/sites/all/modules/views/views.module on line 906.
  • strict warning: Declaration of image_attach_views_handler_field_attached_images::pre_render() should be compatible with views_handler_field::pre_render($values) in /home/olevsk/olevsk.com.ua/www/sites/all/modules/image/contrib/image_attach/image_attach_views_handler_field_attached_images.inc on line 111.
Версія для друку
DSC_0745.JPG

Продавати землі сільгосппризначення категорично не можна, а українці повинні самостійно шляхом голосування на референдумі визначити своє ставлення до цього питання.

Таку точку зору під час прес-конференції в рамках робочого візиту до Житомирської області висловила Юлія Тимошенко.

«Сьогодні я приїхала до Житомирської області для того, щоб консолідувати тих людей, які розуміють, що якщо ми не дай боже дозволимо знищити наше право розпоряджатись українською землею, у нас з вами не буде того унікального ресурсу, який дасть нам можливість піднятись на ноги. Завтра я буду у Вінницькій області, післязавтра в Дніпропетровській і так далі. Поки наша команда не об'їде усю Україну, і поки ми не згуртуємо людей і не зробимо армію, яка в тилу, але стоїть на захисті України», - переконує Юлія Тимошенко.

«Були зроблені всі процедури, які передбачені нашим українським законом, Конституцією. Ми зібрали ініціативну групу для збору підписів - більше 10 000 людей. Це вся Україна. Ми подали усі документи до Центральної виборчої комісії і очікували, що Президент України, який одночасно є гарантом Конституції, підтримає цей напрямок роботи. Тобто, запитати у українців чи хочуть вони продавати українську землю. У всіх нас запитати, а ми готові до цього? Ми бачимо у цьому перспективу? Але нажаль, спрацювала «незалежна» судова система. Після судової реформи. Один суддя, який абсолютно залежний від адміністрації президента, який просто маріонетка у руках певних політичних посадовців, він просто спокійно підписав свою ухвалу і заборонив 42-мільйонній нації проводити всеукраїнський референдум.

І тому ми зібрались разом із асоціацією фермерів України і прийняли єдине правильне рішення: зараз підняти практично усю Україну і провести народний референдум шляхом збору підписів, щоб українці своїм підписом проголосували на такому народному референдумі. Наша команда разом із фермерами ставиться самим відповідальним чином. Кожен підпис, який ставиться, ставиться чесно, із паспортними даними, з номерами телефонів, з адресами. І я хочу подякувати усім хто вже поставив підписи проти продажу сільськогосподарської продукції, і тим, хто бере участь у зборі цих підписів. Тому що сьогодні це той самий захист України як і на фронті, тільки в тилу», - вважає лідер ВО «Батьківщина».

«У парламенті кожен голос буде цінний, який не проголосує за початок продажу сільськогосподарської землі. Щоб зупинити це, ми будемо з усіма депутатами вести переговори. Дуже покладаюся на депутатів, особливо на тих, хто пройшов по мажоритарним округам. Особливо по сільським. Буду дивитися людям в очі.

Сьогодні мені говорять: є люди, що володіють паями і хочуть продати ці паї, дайте їм право, нехай вони підуть і кому хочуть продадуть. Але, по-перше, власність на українську землю ексклюзивно в українського народу.  І не можна, не запитавши у народу, продавати землю.

По-друге, ви пам'ятаєте як з ваучерами людей обдурили? Роздали ці ваучери, потім скупили за копійки. Як тільки накопичили контрольні пакети, припинили у людей будь що купувати. І все те багатство, яким володіла Україна, пішло у кишені 11 родин. Сьогодні вони роблять те ж саме.

І якщо власники паїв не розуміють яким безцінним скарбом володіють, який принесе родині заможність. А вони зараз, обмануті, хочуть скинути нізащо. Зараз вони у тіні скуповують за безцінь. Що це  таке? Не можна це допустити ні у якому випадку.

Хоче людина продати пай, треба щоб держава у людини купила за ринковою вартістю. І треба щоб держава не обдурила людину.

Сьогодні тіньові рейдери приходять й пропонують 500-700 доларів за гектар землі. А фермери сьогодні, можна сказати, довірливі люди, вважають, що вони накопичили трохи грошей і зараз після скасування мораторію підуть і куплять ту землю, яку зараз орендують. Фермерів навіть вбивають за шматок землі якщо вони не хочуть переписати рейдерам цю землю. Невже фермери думають, що хтось дасть їм придбати цю землю? Не будьте наївними, не ловиться на жахливі інформаційні маніпуляції. Тримаємося за цю землю, як за безцінний скарб», - заявила Юлія Тимошенко.

По завершенню прес-конференції лідера ВО "Батьківщина", відбулася закрита зустріч для керівників районних партійних організацій та депутатів Житомирської обласної ради. Серед присутніх на засіданні з Юлією Тимошенко були і представники Олевщини: голова фракції ВО "Батьківщина" в Олевської міської ради Микола Атанов та депутат обласної ради Олександр Ніколайчук.

Присоединяйтесь!