Депутати створили комунальне підприємство Олевськ-РесурсІнвест

  • strict warning: Non-static method view::load() should not be called statically in /home/olevsk/olevsk.com.ua/www/sites/all/modules/views/views.module on line 906.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter::options_validate() should be compatible with views_handler::options_validate($form, &$form_state) in /home/olevsk/olevsk.com.ua/www/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter.inc on line 607.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter::options_submit() should be compatible with views_handler::options_submit($form, &$form_state) in /home/olevsk/olevsk.com.ua/www/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter.inc on line 607.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter_boolean_operator::value_validate() should be compatible with views_handler_filter::value_validate($form, &$form_state) in /home/olevsk/olevsk.com.ua/www/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter_boolean_operator.inc on line 159.
  • strict warning: Non-static method view::load() should not be called statically in /home/olevsk/olevsk.com.ua/www/sites/all/modules/views/views.module on line 906.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_style_default::options() should be compatible with views_object::options() in /home/olevsk/olevsk.com.ua/www/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_style_default.inc on line 24.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_row::options_validate() should be compatible with views_plugin::options_validate(&$form, &$form_state) in /home/olevsk/olevsk.com.ua/www/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_row.inc on line 134.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_row::options_submit() should be compatible with views_plugin::options_submit(&$form, &$form_state) in /home/olevsk/olevsk.com.ua/www/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_row.inc on line 134.
  • strict warning: Non-static method view::load() should not be called statically in /home/olevsk/olevsk.com.ua/www/sites/all/modules/views/views.module on line 906.
  • strict warning: Declaration of image_attach_views_handler_field_attached_images::pre_render() should be compatible with views_handler_field::pre_render($values) in /home/olevsk/olevsk.com.ua/www/sites/all/modules/image/contrib/image_attach/image_attach_views_handler_field_attached_images.inc on line 111.
Версія для друку
Screenshot_1.jpg

13 червня на сесії Олевської ОТГ було створено комунальне підприємство Олевськ-РесурсІнвест. Підприємство займатиметься видобутком всіх корисних копалин, які є на території ОТГ: піску, торфу, каменю, бурштину тощо.

Багатогалузеву діяльність підприємства пояснюють тим, що краще одразу вказати видобування всіх корисних копалин та передбачити виробництво власної продукції, ніж потім вносити зміни. Підприємство діятиме за принципами самофінансування та погоджуватиме свою діяльність з міською радою. Контролюючу функцію також забезпечуватиме наглядова рада.

Нагадаємо, створення комунального підприємства обговорювали мітингуючі старателі у березні цього року.

Заступник міського голови Олександр Ніколайчук зазначив: "Щоб не було спекуляції: сьогодні ми лише створюємо комунальне підприємство. Ми не призначаємо керівників, ми не передаємо приміщення - ми лише створюємо. В подальшому будемо обговорювати структуру та тимчасове керівництво, яке зможе зареєструвати дану установу... Ми не говоримо сьогодні про щось абстрактне: бурштин, берилій чи ельмініти. Ми говоримо про конкретику: пісок, глину, торф - про те, що сьогодні є, про те, що сьогодні чітко визначено законодавством, що це корисна копалина місцевого значення. Це те, що сьогодні в нас вдосталь і те, що сьогодні добувається нелегально, тому що в Олевському районі жодного підприємства по видобутку піску немає".

За дане питання депутати проголосували одноголосно "за". В свою чергу, депутат ОТГ Зіновій Фіц додав: "Звичайно, це потрібно було зробити ще 2014 року. Тому, в даному аспекті, Олег Васильовичу, ми підтримуємо. Не слухайте Ви тих, хто розказує про те, що Фіц проти комунального підприємства. Я за обома руками і ми повинні зробити цей крок... Присутні тут в.о. старост: це рішення доведіть до людей і скажіть, що ми робимо перший крок для того, щоб увійти в правове поле".

Присоединяйтесь!