Михайло Кибальников вручив подяки від АТОвців в Олевську

  • strict warning: Non-static method view::load() should not be called statically in /home/olevsk/olevsk.com.ua/www/sites/all/modules/views/views.module on line 906.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter::options_validate() should be compatible with views_handler::options_validate($form, &$form_state) in /home/olevsk/olevsk.com.ua/www/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter.inc on line 607.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter::options_submit() should be compatible with views_handler::options_submit($form, &$form_state) in /home/olevsk/olevsk.com.ua/www/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter.inc on line 607.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter_boolean_operator::value_validate() should be compatible with views_handler_filter::value_validate($form, &$form_state) in /home/olevsk/olevsk.com.ua/www/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter_boolean_operator.inc on line 159.
  • strict warning: Non-static method view::load() should not be called statically in /home/olevsk/olevsk.com.ua/www/sites/all/modules/views/views.module on line 906.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_style_default::options() should be compatible with views_object::options() in /home/olevsk/olevsk.com.ua/www/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_style_default.inc on line 24.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_row::options_validate() should be compatible with views_plugin::options_validate(&$form, &$form_state) in /home/olevsk/olevsk.com.ua/www/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_row.inc on line 134.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_row::options_submit() should be compatible with views_plugin::options_submit(&$form, &$form_state) in /home/olevsk/olevsk.com.ua/www/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_row.inc on line 134.
  • strict warning: Non-static method view::load() should not be called statically in /home/olevsk/olevsk.com.ua/www/sites/all/modules/views/views.module on line 906.
  • strict warning: Declaration of image_attach_views_handler_field_attached_images::pre_render() should be compatible with views_handler_field::pre_render($values) in /home/olevsk/olevsk.com.ua/www/sites/all/modules/image/contrib/image_attach/image_attach_views_handler_field_attached_images.inc on line 111.
Версія для друку
DSC_0892.JPG

12 липня Олевськ відвідав в.о. командира 2-го механізованого батальйону 30 механізованої бригади м. Новоград- Волинський Михайло Кибальников. Офіційна частина відвідування складалася із вручення подяк від 30 механізованої бригади голові міської ради Олевської ОТГ Олегу Омельчуку і директору ДП « Білокоровицький лісгосп» Юрію Шевчуку за підтримку військової бригади.

Іншою метою поїздки бойового офіцера була зустріч з давнім товаришем по службі Андрієм Івановим, головою олевської громадської організації «Районна спілки воїнів учасників АТО».

«Ми разом воювали пліч-о-пліч, Михайло був командиром роти, я молодшим сержантом. Вже як рік не бачилися, у мене стільки емоцій!» - радісно розповідає Андрій. Його побратим, перебиваючи, додає від себе : «Велика подяка Андрію за те, чим він зараз займається. Мало людей, які словом і ділом допомагають військовим, таким людям як я. Віддають країні майже все до останнього».


Бойовий офіцер розповів про мирні і бойові будні солдатів 30-ї механізованої бригади: 

«Настрій солдатів на даний час нейтральний. Зараз усі налаштовані на довгоочікуваний відпочинок, поспішають облаштувати побут, приділити увагу сім’ям. Люди, які постійно перебувають на передовій, обмежені термінами перебування у відпустці, адже на все про все дається 30 днів на рік. Намагаємося розділити цей термін на 10 діб, щоб частіше побувати вдома, побачити близьких. У бойовому режимі увага родинам приділяється в основному по телефону. Таким чином вирішити щось важко. А часто, наприклад, потрібно оформити якісь документи, побувати на випускному у своєї дитини або останньому дзвонику. Чадо теж хоче потримати тата за руку, поцілувати його, вийти у місто. Дитині потрібно дати впевненість у собі. У нас був такий випадок: у мого підлеглого, який встиг використати відпустку, зателефонувала, плачучи, дружина і розповіла, що сім’ю виселяють із вийнятої квартири, бо власник її продає. Довелося відпустити людину владнати сімейні справи. Звісно, що повернувся солдат із смутком на душі.

Щодо військового побуту, комунікацій. Порівнювати 2014 рік з 2017-м - це дві різні речі, у нас багато що вже грамотно структуровано, організовано, налаштовано і, в першу чергу, зв’язок, який виходить на новий етап розвитку. Намагаємося, щоб усі опорні пункти були на зв’язку - і це нарощування нашого потенціалу. Проблем звісно багато, велику кількість їх вирішує держава. Менші, побутові ми вже самі. А бойовий досвід, запевняю вас, маємо чималенький. 30 бригада ніколи не стояла в тилу, не ховалася, завжди була на передовій. Перші бої прийняли під Рубіжним 22 травня і повернулися зараз з-під Волновахи. На першому плані у нас стоїть повага, увага і благородність. Ми воїни, але благородні. Творити добро, яким би ти не був, адже розумієш, що доводиться вбивати, що все заради блага України – наше кредо . Виконуємо свої задачі за Україну і во благо держави. Хоч місцеві нас там і ганять. Проти нас працюють російські ЗМІ, люди зомбовано повторюють одні і ті ж фрази з телевізорів, що Росія - це добре, це майбутнє. Спеціальні групки добувають для ворогів найдрібнішу інформацію. Жителі проросійського виховання спеціально супроводжували наші військові колони, передавали інформацію. Я це пережив на своєму віку, бачив на власні очі результати «роботи» отаких проросійських шпигунів».

Незабаром Михайло повернеться до важких військових буднів. А поки що побажаємо йому насолодитися короткочасною відпусткою. Головне, що під мирним небом.

За інформацією газети Зорі над Убортю

Присоединяйтесь!