У Коростені чиновники зганьбились перед людьми із вадами зору

  • strict warning: Non-static method view::load() should not be called statically in /home/olevsk/olevsk.com.ua/www/sites/all/modules/views/views.module on line 906.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter::options_validate() should be compatible with views_handler::options_validate($form, &$form_state) in /home/olevsk/olevsk.com.ua/www/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter.inc on line 607.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter::options_submit() should be compatible with views_handler::options_submit($form, &$form_state) in /home/olevsk/olevsk.com.ua/www/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter.inc on line 607.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter_boolean_operator::value_validate() should be compatible with views_handler_filter::value_validate($form, &$form_state) in /home/olevsk/olevsk.com.ua/www/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter_boolean_operator.inc on line 159.
  • strict warning: Non-static method view::load() should not be called statically in /home/olevsk/olevsk.com.ua/www/sites/all/modules/views/views.module on line 906.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_style_default::options() should be compatible with views_object::options() in /home/olevsk/olevsk.com.ua/www/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_style_default.inc on line 24.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_row::options_validate() should be compatible with views_plugin::options_validate(&$form, &$form_state) in /home/olevsk/olevsk.com.ua/www/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_row.inc on line 134.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_row::options_submit() should be compatible with views_plugin::options_submit(&$form, &$form_state) in /home/olevsk/olevsk.com.ua/www/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_row.inc on line 134.
  • strict warning: Non-static method view::load() should not be called statically in /home/olevsk/olevsk.com.ua/www/sites/all/modules/views/views.module on line 906.
  • strict warning: Declaration of image_attach_views_handler_field_attached_images::pre_render() should be compatible with views_handler_field::pre_render($values) in /home/olevsk/olevsk.com.ua/www/sites/all/modules/image/contrib/image_attach/image_attach_views_handler_field_attached_images.inc on line 111.
Версія для друку
Screenshot_7.jpg

У центрі всеукраїнського скандалу та обговорення опинився народний депутат України по нашому округу Володимир Арешонков. Він був присутнім на заході в місті Коростень, організованому на честь Міжнародного дня людей з інвалідністю. В залі, де відбувався концерт, перебували люди з вадами зору.

На Офіційному сайті міста Коростень вказано, що на заході були присутні: мер міста Коростень Володимир Москаленко, народний депутат України Володимир Арешонков, голова міської ГО «Асоціація керівників міста Коростеня» Василь Куницький, начальник управління праці та соціального захисту населення Володимир Єсін.

Організатори накрили для всіх стіл, проте не однаковий: на столах для інвалідів було вівсяне печиво, вафля, безе та булочки. Натомість сусідній стіл  місцевої «еліти», серед яких був присутній і народний депутат, ломився від м’ясних наїдків, алкоголю та ікри.


Весь процес на відео зняв хтось із присутніх та виклав у мережу під значущою назвою «Ситий голодному не товариш!». Українськими телеканалами одразу розлетілася новина. Людей шокувала цинічність цього дійства. Ведучий новин на телеканалі ICTV прокоментував: «Навіть попити людям з інвалідністю нічого не поставили. Як влучно зазначили місцеві активісти, організатори, схоже, вирішили, що люди зап’ють сухпайок власною слиною, що почне виділятися від запаху панського м’яса. Ну, з нинішніми цінами, спасибі можновладцям, що хоч дали людям з інвалідністю понюхати те м'ясо та ікру. Може розраховували, що незрячі того сорому не побачать».

На офіційній сторінці у Facebook Володимира Арешонкова є фото з даного заходу. В цьому ж пості він написав: «Громадяни з обмеженими фізичними можливостями потребують особливої уваги, для них мають бути створені такі умови, які дозволяють відчувати себе рівними серед рівних». Проте, як свідчать сучасні реалії, бажане часто відрізняється від дійсності.


 

Присоединяйтесь!