Український колабораціоніст XXI століття

  • strict warning: Non-static method view::load() should not be called statically in /home/olevsk/olevsk.com.ua/www/sites/all/modules/views/views.module on line 906.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter::options_validate() should be compatible with views_handler::options_validate($form, &$form_state) in /home/olevsk/olevsk.com.ua/www/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter.inc on line 607.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter::options_submit() should be compatible with views_handler::options_submit($form, &$form_state) in /home/olevsk/olevsk.com.ua/www/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter.inc on line 607.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter_boolean_operator::value_validate() should be compatible with views_handler_filter::value_validate($form, &$form_state) in /home/olevsk/olevsk.com.ua/www/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter_boolean_operator.inc on line 159.
  • strict warning: Non-static method view::load() should not be called statically in /home/olevsk/olevsk.com.ua/www/sites/all/modules/views/views.module on line 906.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_style_default::options() should be compatible with views_object::options() in /home/olevsk/olevsk.com.ua/www/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_style_default.inc on line 24.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_row::options_validate() should be compatible with views_plugin::options_validate(&$form, &$form_state) in /home/olevsk/olevsk.com.ua/www/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_row.inc on line 134.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_row::options_submit() should be compatible with views_plugin::options_submit(&$form, &$form_state) in /home/olevsk/olevsk.com.ua/www/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_row.inc on line 134.
  • strict warning: Non-static method view::load() should not be called statically in /home/olevsk/olevsk.com.ua/www/sites/all/modules/views/views.module on line 906.
  • strict warning: Declaration of image_attach_views_handler_field_attached_images::pre_render() should be compatible with views_handler_field::pre_render($values) in /home/olevsk/olevsk.com.ua/www/sites/all/modules/image/contrib/image_attach/image_attach_views_handler_field_attached_images.inc on line 111.
Версія для друку
_люстрація.jpg

«Я засуджую дії колишнього Президента України Віктора Януковича, які призвели до невиправних наслідків – загибелі людей, я засуджую його дії, які спричинили ескалацію Росією конфлікту в нашій державі», - заявив народний депутат Володимир Пехов. На його думку, Янукович є лише маріонеткою в руках Путіна і завжди нею був. «Застосування Путіним сили та використання для виправдання своєї агресії та інтервенції людини, винної у загибелі майже сотні людей, яка втекла зі своєї країни, показує його неефективність та безглуздя», - переконаний парламентарій.

Фінальні дії Віктора Януковича, вважає народний депутат, говорять самі за себе. Спочатку останнє інтерв’ю на посаді Президента України у Харкові, 22 лютого, куди він приїхав, за його словами, для участі у з’їзді депутатів південно-східних областей України та Криму. Воно засвідчило сюрреалістичне поєднання уявного і дійсного, сну і реальності. Далі - прес-конференція у Ростові-на-Дону 28 лютого. Вона показала справжнє обличчя екс-Президента, якого успішно використав Кремль для досягнення своїх зовнішньополітичних амбіцій щодо України. Апогеєм ненависті цього одіозного політика до свого народу стало звернення до Путіна із закликом застосувати Збройні сили Росії на території України для відновлення законності, миру, правопорядку, стабільності та захисту населення від 1 березня. Саме звернення не має ніякої юридичної сили – екс-Президент відсторонений від займаної посади. Однак воно яскраво засвідчує зрадницьке співробітництво Януковича з Путіним, який таким чином виправдовує свою агресію перед міжнародною спільнотою. А це є колабораціонізм!

Термін «колабораціонізм» у класичному розумінні означає добровільну співпрацю з ворогом в його інтересах та на шкоду своїй державі. «Хтось може сказати, що про колабораціонізм можна писати лише на прикладах історії минулого століття, - зазначив Володимир Пехов, - на жаль, ні. Ця тема в нашій сьогоднішній історії просякла людським болем, сльозами, кров’ю, смертю. Вона тісно пов’язана з екс-президентом України Віктором Януковичем. Він став українським колабораціоністом XXI століття».

Парламентарій зазначив, що такі випадки вже були в історії і щодо них є чітка позиція. Колабораціоністи, які виправдовували окупацію, несли покарання. Дії Януковича аналогічні діянням тих зрадників, які використовувалися фашистською Німеччиною: норвежець Відкун Квіслінг, ім’я якого стало прозивним і використовується в якості синоніма слів «колабораціоніст», «зрадник»; радянський генерал-лейтенант Андрій Власов, який став керівником військової організації з радянських військовополонених - Російської визвольної армії. «Віктор Янукович не має права ховатися за маскою жертви, він має бути чесно покараний», - наголосив Володимир Пехов.

Як свідчить історія, війни несуть в собі агресію та жорстокість, але вони відкривають істинну сутність кожної людини, заявив народний депутат. Він наголосив, що «ми стоїмо на порозі 70-ї річниці визволення України від фашистських загарбників, а також 70-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років, ми ще не забули, якою ціною була здобута спільна Перемога братніх народів». «Із подивом слухаю історії літніх людей, покоління, яке пережило жахи війни середини минулого століття: жодного прокльону або скарги, - зазначив парламентарій, - вони навчилися цінувати життя, тому бажають усім: щоб тільки був мир і спокій, щоб не було війни». Однак, зауважив політик, ні Янукович, ні Путін так нічого і не зрозуміли… 

Україна стала іншою. Україна стала єдиною. В Україні переміг людський дух. Ситуація в країні дуже складна, але з таким народом наша держава ніколи ніким не буде переможена! 

Прес-служба народного депутата України Володимира Пехова

Присоединяйтесь!