Україна: від революції гідності до патріотичної війни

  • strict warning: Non-static method view::load() should not be called statically in /home/olevsk/olevsk.com.ua/www/sites/all/modules/views/views.module on line 906.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter::options_validate() should be compatible with views_handler::options_validate($form, &$form_state) in /home/olevsk/olevsk.com.ua/www/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter.inc on line 607.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter::options_submit() should be compatible with views_handler::options_submit($form, &$form_state) in /home/olevsk/olevsk.com.ua/www/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter.inc on line 607.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter_boolean_operator::value_validate() should be compatible with views_handler_filter::value_validate($form, &$form_state) in /home/olevsk/olevsk.com.ua/www/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter_boolean_operator.inc on line 159.
  • strict warning: Non-static method view::load() should not be called statically in /home/olevsk/olevsk.com.ua/www/sites/all/modules/views/views.module on line 906.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_style_default::options() should be compatible with views_object::options() in /home/olevsk/olevsk.com.ua/www/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_style_default.inc on line 24.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_row::options_validate() should be compatible with views_plugin::options_validate(&$form, &$form_state) in /home/olevsk/olevsk.com.ua/www/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_row.inc on line 134.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_row::options_submit() should be compatible with views_plugin::options_submit(&$form, &$form_state) in /home/olevsk/olevsk.com.ua/www/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_row.inc on line 134.
  • strict warning: Non-static method view::load() should not be called statically in /home/olevsk/olevsk.com.ua/www/sites/all/modules/views/views.module on line 906.
  • strict warning: Declaration of image_attach_views_handler_field_attached_images::pre_render() should be compatible with views_handler_field::pre_render($values) in /home/olevsk/olevsk.com.ua/www/sites/all/modules/image/contrib/image_attach/image_attach_views_handler_field_attached_images.inc on line 111.
Версія для друку
Pehov_заява.JPG

Не встигли в Україні попрощатися з героями Небесної сотні, вилікувати рани, подолати психологічні травми внаслідок лютневих кривавих подій та налагодити життєдіяльність держави, як опинилися перед загрозою військової інтервенції зі сторони Росії. Ще зовсім недавно ніхто не міг передбачити те, що сьогодні є реальністю, - Україна опинилася на межі дезінтеграції та анексії своєї незалежної території. З огляду на нинішню ситуацію в державі, єдиним виграшним полем для України є міжнародна спільнота. Однак крім міжнародної дипломатії, в українського народу залишається велика сила патріотизму, моральний дух та єдність. 

За словами народного депутата Володимира Пехова, прийнята Верховною Радою 15 березня Постанова «Про дострокове припинення повноважень Верховної Ради Автономної Республіки Крим» є дуже відповідальним рішенням українського парламенту. Цією постановою припинено повноваження кримського парламенту у зв’язку з рішенням Конституційного Суду, яким визнано неконституційним рішення про проведення референдуму 16 березня, а також доручено головному парламентському комітету внести строки призначення позачергових виборів депутатів до кримського парламенту.

«Всі народні депутати чудово усвідомлювали, що для керівництва кримського парламенту це рішення не матиме ні правової, ні політичної сили», - підкреслив Володимир Пехов. Однак, за його словами, це необхідно для послідовного відстоювання Україною своїх національних інтересів у міжнародних інстанціях. 

Народний депутат переконаний, що підтримати цю постанову, засудити сепаратизм, війну, дестабілізацію повинні були б усі до одного українські парламентарі («за» проголосувало 278 народних депутатів, ще 4 попросили додати їх голоси на підтримку вищезгаданого рішення, не взяла участь у голосуванні фракція Комуністичної партії). «В умовах, коли є зовнішній агресор, жоден з народних депутатів не має права бути в опозиції, всі повинні забути про ідеологічні суперечки, взаємні образи та політичні амбіції», - переконаний Володимир Пехов.

«Після референдуму 16 березня життя не закінчиться, боротьба не припиниться, це не кінець історії, це лише її початок», - заявив парламентарій. Реалії сьогодення такі, що країна практично півмісяця живе очікуванням війни, війни реальної, якої ніхто не хоче, але до якої всі готуються. За його словами, майбутнє України безпосередньо залежить від розв'язання кримської кризи, а майбутнє Криму стає критично важливим у контексті подальших переговорів з Росією стосовно України. США, європейські країни, офіційний Європейський Союз, міжнародні інститути, ОБСЄ та інші міжнародні організації заявляли і продовжують заявляти, що не визнають референдум законним і легітимним. Росія ж заявила, що прийматиме рішення щодо Криму після референдуму. 

«Весь світ захоплювався як українські солдати без зброї прогнали російських вояків у Бельбеку, - нагадує парламентарій, - з прапором та гімном українські військові відтіснили загарбників, не реагуючи на провокації та постріли з їх боку». «Як колишній військовий, знаю, що для погано озброєної сторони необхідні сильні, сміливі та розумні ходи, - зауважив Володимир Пехов, - і чим більше таких кроків буде, тим більше можливостей відстояти національні інтереси, захистити суверенітет та цілісність держави». 

Прес-служба народного депутата України Володимира Пехова

Присоединяйтесь!