Володимир Пехов про вибори Президента України

  • strict warning: Non-static method view::load() should not be called statically in /home/olevsk/olevsk.com.ua/www/sites/all/modules/views/views.module on line 906.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter::options_validate() should be compatible with views_handler::options_validate($form, &$form_state) in /home/olevsk/olevsk.com.ua/www/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter.inc on line 607.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter::options_submit() should be compatible with views_handler::options_submit($form, &$form_state) in /home/olevsk/olevsk.com.ua/www/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter.inc on line 607.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter_boolean_operator::value_validate() should be compatible with views_handler_filter::value_validate($form, &$form_state) in /home/olevsk/olevsk.com.ua/www/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter_boolean_operator.inc on line 159.
  • strict warning: Non-static method view::load() should not be called statically in /home/olevsk/olevsk.com.ua/www/sites/all/modules/views/views.module on line 906.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_style_default::options() should be compatible with views_object::options() in /home/olevsk/olevsk.com.ua/www/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_style_default.inc on line 24.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_row::options_validate() should be compatible with views_plugin::options_validate(&$form, &$form_state) in /home/olevsk/olevsk.com.ua/www/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_row.inc on line 134.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_row::options_submit() should be compatible with views_plugin::options_submit(&$form, &$form_state) in /home/olevsk/olevsk.com.ua/www/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_row.inc on line 134.
  • strict warning: Non-static method view::load() should not be called statically in /home/olevsk/olevsk.com.ua/www/sites/all/modules/views/views.module on line 906.
  • strict warning: Declaration of image_attach_views_handler_field_attached_images::pre_render() should be compatible with views_handler_field::pre_render($values) in /home/olevsk/olevsk.com.ua/www/sites/all/modules/image/contrib/image_attach/image_attach_views_handler_field_attached_images.inc on line 111.
Версія для друку
-2014.jpg

- Володимире Анатолійовичу, завдяки Вашій активній діяльності як народного депутата – мажоритарника виборці добре обізнані з тими справами, які Ви здійснюєте на окрузі. Багато відгуків надходить і щодо організованої Вами толоки, і щодо адресної допомоги найбільш потребуючим категоріям громадян, і щодо роботи, спрямованої на духовне відродження краю тощо. Що є пріоритетним у Вашій депутатській діяльності?

- Однозначно, пріоритетним для мене було і залишається вирішення тих проблем, які є найбільш актуальними для моїх виборців. Я намагаюся бути послідовним, спрямовуючи зусилля на виконання своєї передвиборної програми, а також реагую на ті виклики, які постають перед моїми виборцями, перед простими людьми.

- У Ваші обов’язки, як народного депутата України, входить, у першу чергу, законодавча діяльність. На що спрямована така робота?

- Звичайно, крім роботи на окрузі, я постійно працюю над тим, щоб на законодавчому рівні вирішувати проблеми своїх виборців. Потрібно визнати, що в нашому законодавстві багато прогалин, неточностей, суперечностей, тому мій перший обов’язок перед виборцями – полегшити їх життя через удосконалення законодавства України. Усі напрацьовані мною законопроекти, а їх уже більше десяти, вирішують конкретні проблеми простих людей, у першу чергу це стосується соціальних питань. І тут варто виокремити законопроекти, якими передбачено соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

- Які проблеми законодавства Ви вирішуєте наразі?

- Спілкуючись з моїми виборцями, я виділив одну з головних проблем, що заважає аграрному сектору повноцінно розвиватися. Це проблема будівництва житла на землі, що виділена під особисте селянське господарство. Тому ініціюю удосконалення Закону України «Про особисте селянське господарство», який на жаль не передбачає можливість будівництва житлових приміщень членами особистих селянських господарств без зміни ними цільового призначення своєї землі і переведення її в статус «землі для будівництва і обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд». А це надзвичайно громіздкий, затратний і за часом, і за коштами процес. Я зроблю все від мене залежне, аби мої виборці та всі українці могли безперешкодно будуватися на своїй землі, розвивати аграрний сектор економіки, покращуючи своє благополуччя.

Звичайно, така зміна в законодавстві потребує копіткої роботи, тому я провів консультації з фахівцями Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства і Державного земельного агентства, яких зацікавила моя ініціатива і вони готові підтримати її, якщо таке будівництво буде здійснювати в межах населеного пункту. 

Ще одним напрямком моєї нинішньої роботи в законотворенні є підготовка змін до Закону «Про державні нагороди». Така ініціатива зародилася внаслідок спілкування з учасниками ліквідації аварії на ЧАЕС. Так сталося, що в переліку державних нагород відсутня відзнака «За відвагу на пожежі». Така медаль надавалася в радянську епоху за сміливість, відвагу та самовідданість, виявлені при гасінні пожеж, спасінні людей, власності та майна громадян від вогню.

- І на останок хотілося б задати питання щодо виборів Президента України, які відбудуться 25 травня. Чим будете керуватися Ви, коли будете віддавати свій голос?

- Найголовніше завдання сьогоднішнього дня – це стабілізація ситуації в Україні, подолання політичної та економічної кризи, збереження цілісності, незалежності та суверенності нашої держави. Наша країна заслуговує на сильного лідера з демократичною програмою перетворень.

Маю сподівання, що Президент України буде обраний вже після першого туру виборів і швидко подолає кризу, що вже стільки місяців лихоманить нашу державу. І, щоб захистити інтереси своїх виборців, я віддам свій голос саме йому – кандидату в Президенти, який приведе нашу державу до політичної стабільності та економічного процвітання, при якому українська держава та український народ буде жити по-новому.

Саме зараз вирішується наша доля, доля всієї держави, тому голос кожного українця важливий як ніколи. Закликаю всіх українців проявити свою громадянську свідомість, прийти в неділю на свою виборчу дільницю і проголосувати за своє майбутнє, за наш завтрашній день та прийдешнє України.

Присоединяйтесь!