Інтерв’ю з депутатом Житомирської обласної ради Андрієм Озерчуком

  • strict warning: Non-static method view::load() should not be called statically in /home/olevsk/olevsk.com.ua/www/sites/all/modules/views/views.module on line 906.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter::options_validate() should be compatible with views_handler::options_validate($form, &$form_state) in /home/olevsk/olevsk.com.ua/www/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter.inc on line 607.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter::options_submit() should be compatible with views_handler::options_submit($form, &$form_state) in /home/olevsk/olevsk.com.ua/www/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter.inc on line 607.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter_boolean_operator::value_validate() should be compatible with views_handler_filter::value_validate($form, &$form_state) in /home/olevsk/olevsk.com.ua/www/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter_boolean_operator.inc on line 159.
  • strict warning: Non-static method view::load() should not be called statically in /home/olevsk/olevsk.com.ua/www/sites/all/modules/views/views.module on line 906.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_style_default::options() should be compatible with views_object::options() in /home/olevsk/olevsk.com.ua/www/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_style_default.inc on line 24.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_row::options_validate() should be compatible with views_plugin::options_validate(&$form, &$form_state) in /home/olevsk/olevsk.com.ua/www/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_row.inc on line 134.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_row::options_submit() should be compatible with views_plugin::options_submit(&$form, &$form_state) in /home/olevsk/olevsk.com.ua/www/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_row.inc on line 134.
  • strict warning: Non-static method view::load() should not be called statically in /home/olevsk/olevsk.com.ua/www/sites/all/modules/views/views.module on line 906.
  • strict warning: Declaration of image_attach_views_handler_field_attached_images::pre_render() should be compatible with views_handler_field::pre_render($values) in /home/olevsk/olevsk.com.ua/www/sites/all/modules/image/contrib/image_attach/image_attach_views_handler_field_attached_images.inc on line 111.
Версія для друку
andy.jpg

У середу, 3 вересня, в районному будинку  культури відбулися громадські слухання на тему: «Очищення влади через позачергові парламентські вибори». У залі знаходилися жителі м. Коростеня, Коростенського, Овруцького, Олевського, Лугинського районів та учасники АТО. Зібрання визначило Андрія Озерчука єдиним справжнім кандидатом від демократичних сил.

Українцям - мир і справедливість!

- Андрію Миколайовичу, нещодавно в Коростені відбулась непересічна подія – Громадські слухання з приводу позачергових парламентських виборів. Чи на часі вибори, коли йде війна?

- Україні потрібен мир і справедливість. Так, сьогодні йде війна. Але оборону потрібно тримати на всіх рубежах, у тому числі і у Верховній раді. Нинішній склад парламенту себе дискредитував і винен у важкому становищі країни  не менш Януковича і його поплічників. У Раді залишається близько 200 депутатів, які пройшли за списком, або по округах від партії регіонів. Вони та їх сателіти-комуністи ведуть антиукраїнську, антидержавницьку політику - підтримують і фінансують сепаратистів. Перед суспільством, всіма патріотичними силами, стоїть дуже відповідальна задача - очистити Верховну Раду від  антиукраїнських сил, зрадників, тих, хто використовував депутатський мандат  задля власного збагачення. 

- А де гарантія, що насправді відбудеться очищення, та  під вивіскою нових партій у парламент не пройдуть старі обличчя, старої антинародної влади? 

- Ви маєте на увазі, панів Пехова та Арешонкова?

- І їх також. 

- Політична біографія і вся попередня діяльність цих панів, підпадає під люстрацію. Я не буду вдаватись в детальний екскурс – це завдання журналістів, донести правду  про кожного з них до людей. Скажу одне - вони мають розділити відповідальність за антинародну, антидержавницьку злочинну політику  їхнього патрона Януковича. Я не чув жодного засудження дій режиму, під час Революції гідності, з їх сторони. Жодного слова каяття на сьогодні. 

- Сміливі заяви. Не боїтесь?

- Боятись треба їм. Пехову,взагалі: «чемодан-вокзал-Луганщина». Наші хлопці гинуть захищаючи його рідний край, поки він тут пересиджує. Він що біженець? Чи переселенець? Наші люди приймають тільки пенсіонерів, жінок та дітей. Тому хай одягає свою військову форму, в якій так полюбляє фотографуватись, і вперед - захищати свій рідний Луганський край. І гречку  нехай не забуде захватити для своїх постраждалих земляків. Бо вони дуже потребують допомоги.

- З усього видно що ваші основні опоненти - Пехов і Арешонков?

- Хочу зробити важливе уточнення. Вони - мої світоглядні і ідеологічні противники.

- Дуже часто пересічні громадяни кажуть: «Всі вони однакові!». Як ви доведете, що Озерчук, не такий як всі?

- По-перше,Озерчук не мав жодного прямого, або опосередкованого відношення до  злочинного режиму Януковича. Пехов та Арешонков  були його оплотом, активно сприяли всім антинародним планам, і служили “царю” вірою і правдою. Озерчук завжди представляв демократичні сили. Вони -неодноразово міняли партії, але завжди були на стороні тих, хто при владі  –  від Кучми до Януковича. Озерчук- державна людина і працює на людей.  Пехов та Арешонков, як і їх партії, ніколи не захищали інтересів України, не мали  державницьких позицій. Вони лише захищають та служать своїм власним інтересам,  а також обслуговують і  лобіюють інтереси своїх покровителів. 

- Я зрозуміла, що Вас різнить з вашими супротивниками. А що Вас об’єднує з людьми?

- Українці прагнуть миру і справедливості. Прагнення цих основоположних цінностей об’єднує нас всіх. І вчителя, і медика, робочу людину, молодих і старих. Наша Українська армія, розвалена владою Януковича - сьогодні смілива і патріотично налаштована. Не дивлячись на погану координацію та оснащення зброєю, випадки зради та жахливі втрати - Українське військо  захищає державу від російських загарбників і їх поплічників. За спиною армії, в першу чергу стоїть народ. І влада тримається на довірі народу. Треба визнати, що політикам треба повчитись любити Україну. У мене, нещодавно відбулась зустріч, яка сильно на мене вплинула. Зустрівся з хлопцями, які захищають східні кордони України. Вислухав за всіх: і міністра оборони, і  за всю владу з верху до низу  - за корупцію і шкурництво чиновників, зрадництво військового начальства, за все. Просив пробачення, дякував і обіцяв підтримку. Але вони не просили для себе, особисто, нічого. Для армії  - більше техніки, зброї, бронежилетів і касок, професійних і відданих командирів. Все це, для того, щоб було чим воювати, а за що воювати - вони добре знають: «за Україну, свою землю і  рідних».

Завдання держави, всього суспільства, загалом і кожного з нас - зробити все можливе, щоб відстояти мир, а за справедливість ми будемо боротися - і під час виборів, і у Верховній раді, представляючи і захищаючи інтереси народу.

- Заява про справедливість звучить трохи декоративно.

- Можливо ви просто не чули, як люди говорять про несправедливі суди, які виносять рішення за гроші а не згідно закону. Про несправедливу медицину, коли бідні лікуються за свій кошт, а можновладці у спецлікарнях. Про несправедливу пенсію для трударів та спецпенсії для «обраних». Несправедливістю пронизане все суспільство. Майдан дав можливість для змін. Справедливість треба ще виборювати. 

- Мене Ви переконали. Бажаю домогтися у людей розуміння, що від того, чи буде мир в Україні, та справедливість у нашому суспільстві, залежить подальша доля українців.

Розмову вела Вікторія Гордієнко

Присоединяйтесь!